کد خبر : 5035
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵

تحویل موقت بیمارستان اسلامشهر تا پایان سال جاری انجام خواهد شد

تحویل موقت بیمارستان اسلامشهر تا پایان سال جاری انجام خواهد شد

ی با بیان اینکه طبق پیش بینی های صورت گرفته اردیبهشت ماه سال آینده شاهد افتتاح و آغاز بهره برداری از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی خواهیم بود، افزود: پیشنهاد اولیه، افتتاح اورژانس و درمانگاه بیمارستان در فاز نخست بود که به دلایل فنی مقرر شد کل این مجموعه عظیم درمانی تا پایان سال تکمیل و تحویل شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سپیده نیوز ، فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: از سال ۱۳۸۸ تا سال ۱۴۰۰ ساخت بیمارستان اسلامشهر ، تنها ۲۲ درصد پیشرفت داشت که در دو سال فعالیت دولت سیزدهم شاهد پیشرفت این پروژه تا ۸۰ درصد هستیم.

 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت پیش از ظهر پنجشنبه ۱۳ مهر ماه با همراهی حسین حبیبی فرماندار شهرستان اسلامشهر از آخرین وضعیت احداث بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی این شهرستان بازدید کرد.

حبیبی در سخنانی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه روند احداث این بیمارستان بخوبی در حال انجام است، گفت: طبق اعلام پیمانکار پروژه تا پایان سال جاری ساخت بیمارستان به اتمام خواهد رسید و شاهد تحویل موقت آن خواهیم بود.

وی با بیان اینکه طبق پیش بینی های صورت گرفته اردیبهشت ماه سال آینده شاهد افتتاح و آغاز بهره برداری از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی خواهیم بود، افزود: پیشنهاد اولیه، افتتاح اورژانس و درمانگاه بیمارستان در فاز نخست بود که به دلایل فنی مقرر شد کل این مجموعه عظیم درمانی تا پایان سال تکمیل و تحویل شود.

فرماندار شهرستان اسلامشهر ضمن قدردانی از حمایت ها و نگاه ویژه رئیس جمهور کشورمان، پیگیرهای مستمر شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی و استاندار تهران برای تکمیل بیمارستان۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر اظهار کرد: از سال ۱۳۸۸ تا سال ۱۴۰۰ ساخت این بیمارستان تنها ۲۲ درصد پیشرفت داشت که در دو سال فعالیت دولت سیزدهم شاهد پیشرفت این پروژه تا ۸۰ درصد هستیم.

همچنین بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت نیز در سخنانی با بیان اینکه پروژه بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر مشکل تامین اعتبار ندارد گفت: امیدواریم بیمارستان در دهه فجر امسال تحویل موقت شود.

وی افزود: بخش هایی از این بیمارستان همچون درمانگاه، اورژانس، دیالیز و آزمایشگاه توانایی آن را دارند که زودتر کارشان را شروع کنند و دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز در حوزه تجهیز بیمارستان کارش را آغاز کرده اما اصرار ما بر این است که بتوانیم تمام پروژه را یکجا و تا پایان سال به اتمام برسانیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.