کد خبر : 4967
تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷

شناسایی انبار بزرگ غذای حیوانات قاچاق در اسلامشهر/کشف ۱۰۰ میلیاردی توتون

شناسایی انبار بزرگ غذای حیوانات قاچاق در اسلامشهر/کشف ۱۰۰ میلیاردی توتون

فرمانده انتظامی استان از شناسایی یک انبار در “فیروز بهرام” اسلامشهر و کشف غذای حیوانات قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سپیده نیوز ، سردار”کیومرث عزیزی” با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان حرفه ای و سابقه دار با استفاده از خودروهای سواری موسوم به شوتی از طریق استان های جنوبی اقدام به قاچاق غذای حیوانات و دپوی آن در یک انباری در”فیروز بهرام” اسلامشهر می کنند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی پس از شناسایی محل فعالیت متهم و با هماهنگی قضائی، وارد انبار شده و در بازرسی از محل، تعداد ۲هزار۸۰۰ قوطی کوچک نسکافه، تعداد ۲۴۰ کیسه غذای گربه، تعداد ۴۰ کیسه غذای سگ، تعداد ۱۲۲ کیسه غذای گربه به مارک رفلکس، تعداد ۲۴۵ کارتن ۱۲ تایی پودر قهوه، تعداد ۱۵ کیسه غذای گربه، تعداد ۷۰ کیسه غذای سگ، تعداد ۴۱ کارتن پاستا، تعداد ۲۸ کارتن ماکارونی، تعداد ۶۷ کارتن ماکارونی قاچاق کشف شد.

سردار عزیزی با اشاره به اینکه کارشناسان، ارزش کالای قاچاق ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگیری متهم پرونده ادامه داشته و کالای مکشوفه نیز در اجرای ماده ۵۳ قانون مبارزه با قاچاق کالا، تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی شد.

کشف ۱۰۰ میلیاردی توتون قاچاق در شهریار

فرمانده انتظامی استان از شناسایی یک انبار در “یبارک” شهریار و کشف بیش از ۴ تن و ۸۰۰ کیلوگرم توتون قاچاق به ارزش ۱۰۰میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “کیومرث عزیزی” با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی غرب استان تهران پس از دریافت خبری مبنی مقادیر قابل توجهی توتون قاچاق در انباری در “شهرک یبارک” شهریار، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از شناسایی انبار مورد نظر، با هماهنگی مقام قضائی وارد انبار شده از داخل آن تعداد ۴۴ کارتن ۱۱۰ کیلوگرمی توتون قاچاق کشف کردند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اعلام اینکه ارزش ریالی توتون کشف شده ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد شده، تصریح کرد: در این خصوص ۳ متهم دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و توتون های کشف شده تحویل سازمان اموال تملیکی شد.

سردار عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: پدیده شوم قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز

سایر جرایم در سطح جامعه است که مقابله با آن در اولویت کاری پلیس غرب استان تهران قرار دارد.

جمع آوری ۱۰۰ نفر معتاد متجاهر در شهرستان قدس
جانشین انتظامی شهرستان قدس از اجرای طرح سراسری پاکسازی و جمع آوری ۱۰۰نفر معتاد متجاهر خبر داد.

سرهنگ غلامعلی نعمتی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت شکایات متعدد شهروندان و مطالبات آنان در خصوص برخورد قاطعانه با معتادان متجاهر و هنجار شکن به ویژه در پارک ها و تفرجگاه ها، اجرای این طرح با اخذ دستور مرجع قضائی برنامه ریزی و در نقاط مختلف شهرستان قدس عملیاتی گردید.

وی افزود: در این طرح، تعداد ۱۰۰ نفر از معتادان متجاهر و کارتن خواب توسط ماموران از سطح شهر جمع آوری و به مرکز بازپروری منتقل و در آن مرکز، ضمن غربالگری و پذیرش، اقدامات لازم به منظور درمان و بازپروری آنان در دستور کار قرار گرفت.

جانشین انتظامی شهرستان قدس خطاب به شهروندان خاطرنشان کرد: طرح امنیت اجتماعی و جمع آوری معتادان متجاهر به صورت مستمر در شهرستان قدس ادامه خواهد داشت و با توجه به اینکه آسیب های خرد سطح شهرستان مانند سرقت ها، زورگیری، تکدی گری و… عمدتا توسط این افراد صورت می گیرد و موجبات نارضایتی شهروندان و تخریب سیمای شهر را فراهم نموده، این طرح عملیاتی و تا پاکسازی شهرستان و به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و معتادان متجاهر دستگیر شده تا درمان کامل در مراکز بازپروری خواهند بود.

دستگیری سوداگر مرگ با ۳۰ کیلوگرم موادمخدر در”پرند”

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری یک قاچاقچی و کشف۳۰ کیلوگرم موادمخدر در شهر”پرند” خبر داد.

سرهنگ”علی زنگنه” با اعلام این خبر گفت: در پی رصد اطلاعاتی پلیس رباط کریم مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در شهر پرند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت .

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، مخفیگاه متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، به محل مورد نظر اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه توزیع کننده موادمخدر را دستگیر کردند.

سرهنگ زنگنه افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم بیش از ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل تریاک و حشیش، یک قبضه وافور، یک دستگاه کارتخوان و یک دستگاه ترازوی دیجیتال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم به ابراز خرسندی و رضایت گسترده اهالی محل در پی این اقدام پلیس اشاره و تصریح کرد: با تداوم همکاری مردم و سایر نهادها با فرماندهی انتظامی، مقابله جدی با توزیع کنندگان موادمخدر در دستور پلیس است.

 فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری سارق حرفه ای مغازه خبر داد 

سرهنگ “مراد صارمی ” فرمانده انتظامی شهرستان پردیس در این رابطه اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در سطح حوزه استحفاظی پردیس وشهرستان همجوار ، بلافاصله موضوع در دستورکار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود:در حین گشت زنی ماموران  سارق در حال سرقت بوده  و قصد فرار داشته که به تذکرات و هشدار های پلیس مبنی بر تسلیم شدن توجه نکرده است سرانجام با شلیک هوایی ماموران کلانتری ۱۲ بومهن چاره ای جز تسلیم شدن در برابر قانون نداشته و دستگیر شد .

سرهنگ صارمی ادامه داد: از متهم تعدادی اموال سرقتی کشف وضبط خودروی متهم توقیف و وی روانه زندان ، پرونده مقدماتی تشکیل شده و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

صارمی”در پایان ضمن اعلام این مطلب که شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نمایند،گفت: سامانه ۱۹۷ پلیس نیز آماده دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی از سوی شهروندان می باشد.

فرمانده انتظامی پردیس از دستگیری باند سارقان محتویات خودرو و کشف ۵ فقره سرقت در پردیس خبر داد.

سرهنگ صارمی”از اجرای طرح پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی در پردیس خبر داد و گفت: این طرح ها از اول سال جاری به صورت هدفمند ،مستمر، برنامه ریزی شده و با قاطعیت در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمد که در شهریور ماه سال جاری تعداد ۱۱۶نفر سارق دستگیر و۱۶۵فقره سرقت کشف شد.

دستگیری سارقان باغات

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان ورامین از دستگیری سارقان باغات بخش باغخواص و کشف ۴ فقره سرقت خبر داد.

#سپیده نیوز

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.