کد خبر : 4854
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱:۴۱

آخرین مهره‌چینی های «یاران علی میرزایی» در فرمانداری اسلامشهر

آخرین مهره‌چینی های «یاران علی میرزایی» در فرمانداری اسلامشهر

پس از هفته ها کش و قوس درباره معارفه اکبر گنجه به عنوان یکی از معاونان فرماندار،‌قرعه به نام امین اسدی افتاد تا تیم فرمانداری را ترک کند. قرعه ای که تصور می شد قرار است به نام سرمدی،‌ معاون باقی مانده از دولت قبل بیفتد.

معاون سیاسی فرمانداری اسلامشهر تغییر کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سپیده نیوز ، بالاخره تنها مهره باقی مانده منسوب به تیم علی‌میرزایی(میرزابلوچ سابق) هم وارد تیم اداره کننده دولت در شهرستان اسلامشهر شد تا فرماندار خیال همه را از بابت مسیر خط گیری خودش راحت کند.
دوشنبه پس از هفته ها کش و قوس درباره معارفه اکبر گنجه به عنوان یکی از معاونان فرماندار،‌قرعه به نام امین اسدی افتاد تا تیم فرمانداری را ترک کند. قرعه ای که تصور می شد قرار است به نام سرمدی،‌ معاون باقی مانده از دولت قبل بیفتد.
امین اسدی که از نخستین روز انتصابش مورد مخالفت و انتقاد طرفداران سرسخت دولت بود نهایتا رفت تا تجربه دولتی خود را هم به کارنامه بیفزاید و خودش را برای ورود احتمالی به رقابت های انتخابات شورا گرم کند.
از طرف دیگر درست است که به نظر می رسد تیم یاران علی میرزایی هم خودشان را برای فتح آخرین سنگر، یعنی کرسی فرمانداری آماده تر کنند اما آنها می دانند که فعلا پتانسیل های موجود و ظرفیتهای افرادی مانند حسین حبیبی برای کنترل جریان مخالف و فتح قله های بعدی مانند مجلس می تواند مفید تر از ظرفیت شخص علی میرزایی با آن صبغه و سابقه باشد. چنانکه برای این کار هم ثبت نام هایی در تیم یاران علی میرزایی انجام شده و شاخ و شانه کشیدن برخی از این افراد در فضای مجازی شروع شده است.
اگر آقای فرماندار بابت این چند خط خبر بیانیه تازه ای صادر نفرمایند یا آقای علی میرزایی به سبک گذشته دست به شکایت نشوند باید عرض کنیم که اصلا در حال تجربه کردن فضای تازه ای نیستیم. بلکه از نخستین روز شروع به کار آقای حسین حبیبی به عنوان فرماندار این تیم یاران علی میرزایی بود که فضا را هدایت و برای آقای حبیبی خط سیر طراحی می کرد. کمترین و ساده ترین سندش را در انتصاب ها ببینید و دنبال کنید. البته روحیه آقای فرماندار برای «احساس فرماندار بودن » هم ستودنی است که پیش از این هیچ فرمانداری تا این حد نتوانسته چنین شرایطی را تحمل کند.
برای همه این افراد آرزوی عاقبت به خیری داریم.

#سپیده نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.