نسخه قابل چاپ

ثبت شده در: 15:53:41 1398/11/18

دبیر برکزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

تهران| پردیس سینمایی فجر اسلامشهر میزبان جشنواره فیلم فجر می شود

دبیر برکزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در اسلامشهر از برگزاری این رویداد فرهنگی برای دومین سال متوالی در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر خبر داد.

علی صیدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر، با اشاره به اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در تنها پردیس سینمایی فجر شهرستان اظهار داشت: با توجه به تجربه موفق سال گذشته و استقبال پرشور مردم فرهنگی و هنردوست اسلامشهری، امسال نیز فیلم های جشنواره فجر از 12 تا 21 بهمن ماه در پردیس سینمایی فجر شهرداری اسلامشهر اکران می شود.

 

وی بیان کرد: پیش‌فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای علاقه‌مندان و مخاطبان مردمی از ساعت 14 روز دوشنبه 30 دی ماه آغاز و تا ساعت 18 امروز دوم بهمن ادامه دارد.

 

دبیر برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با بیان اینکه در صورت تکمیل نشدن ظرفیت امکان مراجعه حضوری برای تهیه بلیت وجود دارد تاکید کرد: علاقه‌مندان به هنر هفتم می‌توانند از طریق سایت فجر تیکت بلیت خود را پیش خرید و یا با شماره تماس 02156126425 پردیس سینمایی فجر اسلامشهر تماس  بگیرند.

 

 صیدی فزود: برای تمامی افرادی که اقدام به پیش خرید کرده اند برمبنای آدرس و زمان‌های اعلام شده توسط متقاضیان در سامانه پیش فروش، بلیت آن ها در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه 5 تا 7 بهمن ماه از طریق پیک تحویل داده می شود.              

 

وی سپس با اشاره به آغاز جشنواره فیلم فجر در روز 12 بهمن با فیلم "خون شد" به کارگردانی مسعود کیمیایی تصریح کرد: فیلم های شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت، خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، عامه‌پسند به کارگردانی سهیل بیرقی، من‌ می ترسم به کارگردانی بهنام بهزادی و قصیده گاو سفید به کارگردانی بهتاش صناعی ها در اسلامشهر روزهای 12 و 13 بهمن ماه بر روی پرده سینما می رود.

 

دبیر برگزاری جشنواره فیلم فجر همچنین ادامه داد: فیلم های بی صدا حلزون، سه کام حبس، پدران، روز بلوا، لباس شخصی، دو زیست، آبادان یازده 60، آن شب، پوست، دشمنان، کشتارگاه، درخت گردو، پروژه ازدواج، سوربز، مردن در آب مطهر، عالیجناب، عزیز، خوب بد جلف 2، سینما شهر قصه، تومان، روز صفر، مغز استخوان، تعارض، ابر بارانش گرفته، خورشید و فیلم آتابای در روزهای 14 تا 21 بهمن ماه در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر اکران می شود.

 

صیدی درپایان با بیان اینکه فیلم های جشنواره در اسلامشهر در 3 سانس 16:30 و19 و 21:30 دقیقه اکران می شود خاطرنشان کرد: شهرستان اسلامشهر همچون سال گذشته تنها شهری است که پس از شهر تهران میزبان جشنواره فیلم فجر بوده و علاقه‌مندان به هنر سینما در شهرستان های اطراف می توانند برای تهیه بلیت و تماشای فیلم های جشنواره به پردیس سینمایی فجر اسلامشهر مراجعه کنند.

 

گفتنی است پیش از این شهرستان اسلامشهر تجربه موفق برگزاری جشنواره های فیلم مردمی عمار و فیلم کودک و نوجوان را در پردیس سینمایی فجر، در کارنامه فرهنگی خود ثبت کرده است.


لینک کوتاه خبر:    http://sepidehnews.ir/News/3/


فیلم فجر اسلامشهر

اخبار مرتبط بر اساس کلیدواژه ها

نظرات شما
در حال حاضر هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است.
ثبت نظر برای این خبر
نام(اختیاری):
اطلاعات تماس(اختیاری):
نظر:
حاصل 5 + 7 :
تهران| پردیس سینمایی فجر اسلامشهر میزبان جشنواره فیلم فجر می شود - پایگاه خبری تحلیلی سپیده خبر