نسخه قابل چاپ

ثبت شده در: 18:43:02 1395/8/10

دارندگان دستگاه‌های کارتخوان پارسیان رایگان بیمه تکمیلی می شوند

نماینده رسمی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان از تازه‌ترین خدمات و امتیازات این مجموعه سخن گفت؛ از جایزه یک دستگاه پورشه تا بیمه تکمیلی رایگان

«شرکت تجارت الکترونیک پارس هما» به عنوان نماینده رسمی «شرکت تجارت الکترونیک پارسیان» از ابتدای دهه هشتاد به عنوان بنیانگذار تازه ترین روش های مبادله پول در جنوبغرب استان تهران شناخته می شود. یعنی از همان زمانی که کاسبان و مغازه داران هیچ علاقه ای برای نصب دستگاه‌های کارتخوان و شهروندان رغبتی برای استفاده از کارت‌های بانکی نداشتند، این مجموعه توانست بستری را فراهم کند که امروز نزدیک به 50 هزار دستگاه کارتخوان فعال در این حوزه دارد.

«حسن ابراهیمی»، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارس هما حالا در پانزدهمین سالگرد تاسیس این شرکت به عنوان یکی از فعال ترین نمایندگان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان(پککو) وابسته به بانک پارسیان در گفتگو با سپیده پایتخت از تازه‌ترین  امتیازات و خدمات این مجموعه برای دارندگان دستگاه‌های کارتخوان ثابت و سیار و همچنین کسانی که از اپلیکیشن «تاپ» برای مراودات مالی خود استفاده می کنند سخن گفت.

 

*بیمه تکمیلی رایگان؛ یک امتیاز استثنایی

مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارس هما در ابتدای سخنان خود،‌بیمه تکمیلی رایگان برای دارندگان دستگاه‌های کارتخوان را یکی از جدیدترین و متفاوت ترین خدمات مربوط به دستگاه‌های کارتخوان پارسیان معرفی کرد و گفت: همه فروشگاه ها و مراکزی که از دستگاه‌های کارتخوان پارسیان استفاده می کنند می توانند به رایگان زیر پوشش بیمه تکمیلی «بیمه پارسیان» قرار بگیرند.

ابراهیمی،‌ تنها شرط این امتیاز را داشتن 300 تراکنش ماهانه با دستگاه‌های کارتخوان پارسیان از ابتدای آبان ماه اعلام کرد و افزود: اگر دارندگان این دستگاه بتوانند حد فاصل ابتدای آبان ماه تا انتهای دی ماه این حداقل تراکنش را به دست بیاورند از ابتدای بهمن ماه مشمول بیمه تکمیلی خواهند شد.

او درباره شرایط ادامه این بیمه گفت: بیمه تکمیلی پارسیان برای دارندگان دستگاه‌های کارتخوان این بانک فقط یک شرط دارد و آن هم حفظ حداقل 300 تراکنش در ماه است و هیچ شرط دیگری ندارد.

ابراهیمی با اشاره به ظرفیت ها و قابلیت های بالای دستگاه کارتخوان پارسیان،‌ افزود: مبلغ تراکنش و نوع تراکنش مهم نیست؛ حتی خرید یک شارژ یا پرداخت قبض هم در این دستگاه یک تراکنش محسوب می شود.

 

*بیمه تکمیلی تا سقف 20 میلیون تومان

مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارس هما در ادامه از سقف خدمات قابل ارائه با استفاده از بیمه تکمیلی دارندگان دستگاه‌های کارتخوان سخن گفت و اضافه کرد: در این طرح کسانی که موفق به دریافت بیمه تکمیلی رایگان می شوند می توانند تا سقف 20 میلیون تومان از آن خدمات درمانی آن همچون اعمال جراحی سرطان،‌مغز و اعصاب مرکزی و نخاع،‌ پیوند قلب،‌ریه،‌کبد،‌کلیه و مغز و استخوان استفاده کنند.

وی افزود: علاوه بر این اعمال جراحی،‌دارندگان این بیمه تکمیلی می توانند از هزینه بستری و جراحی در بیمارستان و مراکز جراحی محدود و آنژیوگرافی قلب،‌دیسک و ستون فقرات،‌گامانایف،‌هزینه های شیمی درمانی،‌رادیوتراپی و انواع سنگ شکن نیز تا سقف 10 میلیون تومان برای هر نفر بهره مند شوند.

 

*بیمه آتش سوزی؛ هدیه‌ای دیگر برای دارندگان دستگاه‌های کارتخوان پارسیان

ابراهیمی همچنین از یک طرح دیگر علاوه بر بیمه تکمیلی درمان برای دارندگان دستگاه‌های کارتخوان پارسیان یاد کرد و گفت: تمامی پذیرندگان و دارندگان دستگاه‌های کارتخوان پارسیان در صورتی که شرط تراکنش ماهانه را به دست بیاورند و آن را حفظ کنند، علاوه بر بیمه تکمیلی می توانند از 130 میلیون ریال بیمه آتش سوزی نیز بهره مند شوند که از این میزان 100 میلیون ریال بابت سرمایه پوشش مالی است و 30 میلیون ریال نیز سرمایه پوشش های مسئولیت مالی در قبال همسایگان است.

وی افزود: دارندگان دستگاه‌های کارتخوان پارسیان در صورتی که به حداقل تراکنش مورد نیاز تا پایان دی ماه برسند می توانند به صورت همزمان هر دو بیمه نامه تکمیلی درمان و آتش سوزی را دریافت کنند و تا زمانی که حداقل تراکنش حفظ شود می توانند از این خدمات به صورت رایگان بهره مند شوند.

 

*یک دستگاه پورشه،‌جایزه اپلیکیشن «تاپ»

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به تازگی دست به طراحی یک اپلیکیشن مالی جدید زده است که استفاده از آن می تواند علاوه بر سهولت در امور مالی روزمره،‌نتایج جذابی همچون شرکت در قرعه کشی یک دستگاه خودرو پورشه را نیز به همراه داشته باشد.

ابراهیمی درباره قابلیت ها و خدمات این اپلیکیشن می گوید: «تاپ» یک اپلیکیشن متفاوت و با امنیت بالاست که استفاده از آن هم با اتصال به اینترنت امکان‌پذیر است و هم بدون اینترنت کارایی کامل دارد. یعنی اگر شما نیازمند انجام یک تراکنش باشید و موبایل شما اینترنت نداشته باشد هم این اپلیکیشن به گونه‌ای طراحی شده است که با استفاده از کد‌های USSD همه دستورهای شما را اجرا می کند.

وی در خصوص خدمات موجود در این نرم افزار گفت:هم اکنون خدمات متنوعی همچون پرداخت قبوض حتی قبض خلافی خودرو،‌خرید شارژ،‌خرید طرح ترافیک و انجام امور خیریه در این اپلیکیشن پیش بینی شده و به صورت مداوم در حال به روز رسانی و ارتقای خدمات است. بر اساس قرعه کشی ماهانه بیش از یکصد میلیون تومان به استفاده کنندگان از این اپلیکیشن جایزه تعلق می گیرد و علاوه بر این، دارندگان «تاپ» در قرعه کشی یک دستگاه پورشه نیز شرکت داده می شوند.

شهروندان گرامی می توانند برای دانلود این اپلیکیشن و به دست آوردن اطلاعات بیشتر می توانند به کانال تلگرامی زیر مراجعه کنند @ParsHomaNews 


لینک کوتاه خبر:    http://sepidehnews.ir/News/164/


پارس هما پارسیان پککو بیمه تکمیلی اسلامشهر حسن ابراهیمی بیمه پارسیان کارتخوان

اخبار مرتبط بر اساس کلیدواژه ها

نظرات شما
در حال حاضر هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است.
ثبت نظر برای این خبر
نام(اختیاری):
اطلاعات تماس(اختیاری):
نظر:
حاصل 7 + 7 :

اخبار کوتاه

معرفی چهره ها

«مرتضی تقوی» رتبه یک اسلامشهر کنکور هنر

گفت‌وگو با:

«مرتضی تقوی» رتبه یک اسلامشهر کنکور هنر

گفتگو با حاج علی بلندی که به تازگی 6 کلاس درس به فضاهای آموزشی اسلامشهر افزوده است

گفتگو با حاج علی بلندی که به تازگی 6 کلاس درس به فضاهای آموزشی اسلامشهر افزوده است

تریبون مردم

اول مهر و بازگشایی مدارس

پیام شهروند

اول مهر و بازگشایی مدارس

موش های خیابان باغ فیض

بی کفایتی در خدمات شهری

موش های خیابان باغ فیض

آخرین اخبار

دارندگان دستگاه‌های کارتخوان پارسیان رایگان بیمه تکمیلی می شوند - پایگاه خبری تحلیلی سپیده خبر