نسخه قابل چاپ

ثبت شده در: 21:30:41 1395/8/1

گلایه فرماندار از کمبود امکانات ورزشی؛

امکانات ورزشی اسلامشهر متناسب با توانمندی های آن نیست

سپیده خبر:جلسه شورای ورزش و ستادگرامیداشت هفته تربیت بدنی شهرستان اسلامشهر با حضور الیاس حضرتی و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ظهر امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سپیده خبر به نقل از ایرنا، در این جلسه که روسای برخی هیات های ورزشی و تعدادی از قهرمانان و مربیان برگزار شد، فرماندار اسلامشهر، امکانات ورزشی این شهرستان را بسیار کمتر از پتانسیل ها و توانمندی های منطقه توصیف کرد.

امیراله حقیقی با بیان این که اسلامشهر از نظر ورزشی و تعداد قهرمانان نه تنها در استان تهران، بلکه در سراسر کشور شناخته شده است، گفت: حمایت ها و کمک های ورزشی صورت گرفته از فعالان ورزشی این شهرستان اصلا تناسبی با این همه پتانسیل ندارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان اسلامشهر با اشاره به کسب مدال های رنگارنگ ورزشکاران این شهرستان در مسابقات ملی و بین المللی و عضویت مستمر نمایندگان این منطقه در تیم های ملی، اظهار داشت: با وجود این که شورای ورزش شهرستان امکانات و پتانسیل های همه دستگاه ها و ادارات منطقه را برای استفاده همه شهروندان بسیج کرده است باز هم با کاستی های جدی در فضاهای ورزشی و امکانات روبرو هستیم.

حقیقی با اشاره به توقعات شهروندان از نمایندگان مجلس و دولت برای پیگیری مطالبات و نیازهای منطقه در حوزه ورزش، از پگیری های صورت گرفته برای تحقق اعتبارات جدید در این حوزه خبر داد و گفت: مذاکرات لازم با دستگاه های استانی برای جذب اعتبارات جدید از محل درآمدمالیات بر ارزش افزوده صورت گرفته است که امیدواریم به زودی محقق شود.

وی یادآور شد: سال گذشته مبلغ 40 میلیارد ریال در سفر استانی هیات دولت برای تکمیل ورزشگاه پنج هزار نفری اسلامشهر اختصاص داده شد اما هنوز این اعتبار جذب نشده است در حالی که تکمیل این ورزشگاه از اولویت های اساسی اسلامشهر است.

 

ورزشگاه پنج هزار نفری اسلامشهر از مصوبات سفرهای استانی دولت نهم است با گذشت نزدیک به 8 سال تنها 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.


لینک کوتاه خبر:    http://sepidehnews.ir/News/162/


فرمانداراسلامشهر اسلامشهر امیراله حقیقی تربیت بدنی

اخبار مرتبط بر اساس کلیدواژه ها

نظرات شما
در حال حاضر هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است.
ثبت نظر برای این خبر
نام(اختیاری):
اطلاعات تماس(اختیاری):
نظر:
حاصل 8 + 5 :

اخبار کوتاه

معرفی چهره ها

«مرتضی تقوی» رتبه یک اسلامشهر کنکور هنر

گفت‌وگو با:

«مرتضی تقوی» رتبه یک اسلامشهر کنکور هنر

گفتگو با حاج علی بلندی که به تازگی 6 کلاس درس به فضاهای آموزشی اسلامشهر افزوده است

گفتگو با حاج علی بلندی که به تازگی 6 کلاس درس به فضاهای آموزشی اسلامشهر افزوده است

تریبون مردم

اول مهر و بازگشایی مدارس

پیام شهروند

اول مهر و بازگشایی مدارس

موش های خیابان باغ فیض

بی کفایتی در خدمات شهری

موش های خیابان باغ فیض

آخرین اخبار

امکانات ورزشی اسلامشهر متناسب با توانمندی های آن نیست - پایگاه خبری تحلیلی سپیده خبر